Kamu kurum taşımacılığı, firmamızca size hizmet olarak verilmektedir. Bir kurumun tüm önemli belge, elektronik eşya ve dosyalarının aktarımını içeren bu hizmeti verirken eşyalarınız kaybolmamaları ve zarar görmemeleri için büyük bir titizlikle firmamız tarafından taşınmaktadır. Belgelerin ve dosyaların yanı sıra bilgisayar, fotokopi ve faks makineleri gibi elektronik eşyalarınızın bulunduğu kurumlar tarafından kamu kurum taşımacılığı tercih edilmektedir.

Önemli eşyalarınızı tek tek kontrol edip paketleyen firmamız; paketlerinizin herhangi bir darbe, çarpma, sürtünme gibi ufak kazalardan dolayı oluşacak hasarlarına karşı titizlikle önlem almaktadır.

Kamu kurum taşımacılığı diğer nakliyat işlerinden daha profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. Ceylan nakliyat olarak sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. İyi hizmetimizin yanı sıra cebinize dost fiyat politikamızla sizlerin güvenini kazanmak ve yanınızda olmak isteriz.

Ceylan Nakliyat olarak sizlerin eşyalarınıza, dosyalarınıza ve elektronik makinelerinizi büyük bir titizlikle almakta ve sizlere ulaştırmaktayız.