Ceylan evden eve nakliyat firması, taşımacılık sektörüne ilk adımlarını 1990 yılında atmıştır. Bünyesinde bulunan 4’e yakın araç modeli sayesinde tüm yükler hızlı, güvenli ve kurumsal bir şekilde taşınmaktadır.

Firmamızın hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Genel olarak evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşıma ve asansörlü nakliye gibi faaliyetler gösterilmektedir. Ayrıca Mersin merkezli olmak üzere 81 ilin tamamına sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Ceylan nakliyat kurumsal bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Gerek ambalajlama gerekse taşıma işlemleri yenilikçi ve teknolojik ekipmanlar ile yapılmaktadır. Ayrıca firmamız hızlı hizmet anlayışı gereği tüm ilçelere 2 saat içerisin de araç yönlendirmektedir. Taşınacak olan her türlü eşya titizlik ile paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir.

Temel Hedeflerimiz

Firmamızın ilk önceliği eşya sahiplerinin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağlamak adına kar marjları çok düşük bir seviye de tutulmaktadır. Şehirler arası nakliye ve şehir içi nakliye hizmetleri makul fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız, müşterilerden gelen özel talepleri anlık olarak karşılamaktadır.

Evden eve nakliyat personellerimiz gayet güler yüzlü bir hizmet sunmakla beraber müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Ayrıca tüm ev eşyaları ve tekstil ürünleri marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Firmamız kaliteli bir taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatlar ile sunmayı hedef olarak benimsemiştir.

Fiyat Politikamız

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşya sayıları, hizmet içeriği, taşıma güzergahının uzunluğu göz önünde bulundurulmaktadır. Ceylan nakliye firmamız müşterilerine özel indirimler yaparak bu fiyatları büyük ölçü de düşürmektedir. Ayrıca ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz desteği sayesinde müşterilerimizin en doğru maliyet bilgisine ulaşmaları sağlanmaktadır.

Firmamız tüm paketleme hizmetlerini ücretsiz bir şekilde vermektedir. Evden eve nakliyat fiyatları üzerinden minimum yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır.

Güvenli Evden Eve Nakliyat

Ceylan nakliyat tarafından verilen tüm hizmetler güvenli taşıma mantığı ile şekillenmektedir. Eşyaların zarar görmemesi veya deforme olmamasıı için çeşitli önlemler alınmaktadır. Araç modellerimiz yeni teknolojiler ile dizayn edilmiştir. Güvenli evden eve nakliyat adı altında sigortalı taşımacılık desteği de sağlanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek evinizde ve ofisiniz de bulunan eşyaların sıfır risk ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Misyonumuz

Avrupa standartlarına uygun, eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

• Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
• Personellerimizin eğitimini arttırmak.

Vizyonumuz

• Müşteri Memnuniyeti
• Personellerimizin memnuniyeti.
• Gelişen çağdaş nakliyat tekniklerini uygulamak
• Bilişim teknolojileri ile müşteri ilişkilerini geliştirmek.